Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

Web sitemizi kullanımınız, aşağıdaki hüküm ve koşullara ("Kullanım Koşulları") ve ayrıca CARDONE CAPITAL Gizlilik Politikasına ve diğer işletim kurallarına, web sitesinde yayınlanan veya kurs sırasında size bireysel olarak sunulan minimum niteliklere ve uyarılara tabidir. web sitesini kullanımınız (toplu olarak “Şartlar”). Koşullar, web sitesini kullanımınızı yönetir ve CARDONE CAPITAL, Koşulları herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın güncelleme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklik bildirimi almamış olsanız bile web sitesini ziyaret ettiğinizde herhangi bir değişiklik için Şartları gözden geçirmeniz tavsiye edilir; Bu tür bir değişiklikten sonra web sitesini görüntülemeniz ve kullanmanız, Şartları ve bu şartlardaki değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Herhangi bir zamanda Şartlara bağlı kalmak istemiyorsanız oturumu kapatmalı, siteden çıkmalı ve derhal web sitesini kullanmayı bırakmalısınız.

Web Sitesinin Kullanım Amacı

CARDONE CAPITAL bir komisyoncu-bayi veya yerleştirme aracısı değildir. CARDONE CAPITAL hiçbir zaman SEC veya federal ya da eyalet yasası tarafından düzenlenen menkul kıymetler teklif etmez, aracılık etmez, tavsiyede bulunmaz, satın almaz, satmaz veya başka bir şekilde işlem yapmaz. CARDONE CAPITAL, nakit veya menkul kıymetleri kabul etmez, tutmaz veya devretmez. CARDONE CAPITAL, yatırım arayan bir Şirketin herhangi bir düzeyde başarı elde edeceğini veya teklif edilen herhangi bir teklifin yürürlükteki federal ve eyalet menkul kıymetler yasaları kapsamında uygun olacağını garanti etmez.

CARDONE CAPITAL kişisel bir mali danışman değildir. CARDONE CAPITAL, web sitesi aracılığıyla veya başka bir şekilde, kişisel finansal tavsiye, kredi veya kredi, bankacılık, tüketici kredi notları, kredi kararları, finansal ürünler, aracılık hesapları, sigorta, vergi danışmanlığı, yasal tavsiye veya finansal veya yasal hizmetler sağlamaz. herhangi bir tür. CARDONE CAPITAL hiç kimseye herhangi bir sonuç garantisi vermez. Web sitesinin tüm kullanıcıları, web sitesini kullanmakla ilgili kendi kararlarını vermekten ve kayıt olmak, yatırım yapmak veya başka bir şey dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere web sitesinde gerçekleştirilen her türlü faaliyetten sorumludur.

Kullanıcı Kaydı

Şartları bireysel bir kapasite yerine bir kuruluş veya tüzel kişi adına kabul ediyorsanız, Şartları o kuruluş veya kuruluş adına kabul etmeye ve bu Şartlara bağlı kalmaya yetkili olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz (bu durumda, bu Şartlarda "siz" ve "sizin" ifadelerine yapılan atıflar, bu cümle hariç, söz konusu kuruluş veya kuruluşa atıfta bulunur).

Sadece 18 yaşını doldurmuş gerçek kişiler siteye üye olup siteden yararlanabilirler. Web sitesinde bir hesaba kaydolmak, kayıtlı kullanıcı üzerinde herhangi bir yatırım yapma veya herhangi bir yatırım arama taahhüdü veya yükümlülüğü oluşturmaz. Web sitesine sağladığınız tüm bilgiler, tüm maddi açılardan doğru, doğru ve eksiksiz olmalıdır. Kayıt sürecimiz, web sitesini kullanma yeterliliğinizi doğrulamak için üçüncü taraf sosyal medya siteleri tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere üçüncü taraf doğrulama teknolojisini kullanabilir.

CARDONE CAPITAL, mevcut yöntemlerle doğrulama elde edemediği veya CARDONE CAPITAL'in kayıt gerekliliklerini karşılayamadığı için bir bireyi veya bir kuruluşu veya tüzel kişiyi kaydettirmek için yapılan herhangi bir başvuruyu reddedebilir.

Kaydınız ve herhangi bir üçüncü şahıs sitesine kullanımınız, bu tür sitelerin hüküm ve koşullarına ve politikalarına tabidir ve CARDONE CAPITAL, söz konusu sitelerin kullanımından veya kötüye kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir zarardan, söz konusu zararın ne zaman meydana gelebileceği veya ne zaman olabileceği dahil olmak üzere sorumlu veya yükümlü değildir. bu web sitesindeki hesabınızı veya web sitesinin kullanımını etkiler.

Kayıtlı Hesap Yükümlülükleri

Bir hesabın kayıtlı kullanıcısı, hesabı tek kullanabilir ve başkasına devredilemez.

Kullanıcı adınızın ve şifrenizin gizliliğini korumaktan ve güvenliği sağlamak için şifrenizi periyodik olarak değiştirmekten siz sorumlusunuz. Kullanıcı adınızın veya şifrenizin ele geçirilmiş olabileceğine dair endişeleriniz varsa ve hesabınıza veya web sitesine yetkisiz erişimin gerçekleştiğinden şüpheleniyorsanız, güvenli bir yöntemle (web sitenizin hesabı aracılığıyla olmayabilir) derhal CARDONE CAPITAL'in yatırımcı desteğiyle iletişime geçmelisiniz.

İçerik Kullanım Sınırlamaları

Web sitesini ve videolarını, web seminerlerini, resimlerini, infografiklerini, uyarılarını, metinlerini, makalelerini, değerlendirmelerini, kontrol listelerini, formlarını, derecelendirmelerini, tasarımını, verilerini, kaynak kodunu, analizlerini, fotoğraflarını, yazılımlarını, ticari markalarını, telif haklarını ve diğer bilgileri ( "İçerik") yalnızca CARDONE CAPITAL tarafından açıkça izin verilen yasal ve amaçlanan amaçlar için kullanılabilir. Bu web sitesine Amerika Birleşik Devletleri dışından erişirseniz, kendi yargı alanınızdaki yasalara ve Amerika Birleşik Devletleri hükümetinin bir departmanı tarafından tabi olabileceğiniz kısıtlamalara uyulmasını sağlamaktan yalnızca siz sorumlusunuz. Web sitesinin ve İçeriğinin kötüye kullanılması veya yetkisiz kullanımı ya da Koşulların diğer ihlalleri, SEC düzenlemeleri ve geçerli devlet menkul kıymetler yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Geçerli Yasayı (aşağıya bakın) ihlal edebilir.