RAPOR

Sayfa 1

Sayfa 2

Sayfa 3

Sayfa 4

Sayfa 5

PDF İndir

Teklif Çalışması

Kamil Türk Hırdavat Saha Ekipleri Takip ve Geliştirme + Süreç Yönetimi Teklif

(11.19.2023)

Coredinat Paketleri

İşletmenizin ihtiyacına ve sahadaki çalışma koşullarına en uygun paketi seçin ve Coredinat'ın sağladığı verimlilikten maksimum düzeyde faydalanın.

C-Lite

(Basic CRM)

Küçük satış ekiplerinin ihtiyaç duyduğu tüm özellikler bir arada

15

$/ay

180

$ (Yıllık Peşin)

C-Pro

(CRM + HR)

Daha iyi sonuçlar elde etmek için daha büyük satış ekipleri için en iyisi

30

$/ay

360

$ (Yıllık Peşin)

C-Max

(CRM + HR + DSS)

Karmaşık gereksinimleri ve maksimum ölçeği olan büyük işletmeler için en iyisi

56

$/ay

600

$ (Yıllık Peşin)

Coredinat

(Basic CRM)

Standart CRM özelliklerinin tamamını içerir. Bu özellikler; ziyaret bilgi form ve anketleri, ziyaret başlatma-bitirme, ziyaret süresini yönetme, ziyaret sayısı (doğrulama yok) raporları, teklif oluşturma-iletme, dijital tahsilat makbuzu, otomatik kasa takibi, alacak yönetimi (manuel), stok yönetimi (manuel), sipariş yönetimi (manuel), Sms ile müşteri bilgilendirme, 20’yi aşkın rapor, her kullanıcıya özel bilgi formu, rapor, anket yönetimi, yetkilendirmeye göre bilgi erişimi, iç mesajlaşma modülü, kurum hafızası yönetimi, üniforma denetimi, resim ekleme- not alma, konuşarak rapor yazma, mobil ve masaüstü çalışma uyumu, demirbaş takibi (hangi müşteride dolap, stand, tabela v.s. var), zaman ayarlı form ve anketler, excel ile bilgi aktarımı, prim yönetimi, hedef-gerçekleşme yönetimi, şirket performans gelişim raporu, yöneticilere haftalık performans maili, farklı departmanlarla fırsat paylaşımı, mail yönetimi.

Coredinat

(CRM + HR)

Standart CRM’e ek olarak konum doğrulama, sahte ziyaret önleme, yapay zekâ ile en kısa rut uyarlama, yakındaki müşteriler bilgisi, bölge ihlali alarmları, konum odaklı kampanya, mesai takip, personel performans kıyaslama raporlarını içerir.

Coredinat

(CRM + HR + DSS)

Coredinat Pro özelliklerine ek olarak muhasebe ve kullandığınız diğer programlara entegre olarak, saha yönetimi, stok takip, sipariş, faturalama, sevkiyat, kargo takip, santral yönetimi, telesatış, call-center gibi işletmenizin bütün satış senaryosunu baştan uca yönetmenizi sağlar. Sadece size özel raporlar, anketleri içerir ve Coredinat Pro’ya kıyasla bütün organizasyon maliyetlerinizi %15 aşağıya çeker. Yapay zekâ entegrasyon sayesinde elde ettiği verileri işler ve işletmenizin ortalama valör ihlali, risk yönetimi, maliyet analizlerini, sık satılan ürün analizleri vb. raporları her bir müşteri ve satış temsilcisi özelinde çıkarır ve bütün müşteri ve satış temsilcilerinizi önem sırasına göre sıralar.

Fiyatlarımıza Kdv dahildir. Ödemeler sistem üzerinden tek çekim fiyatıdır. Sistem üzerinden bütün kartlara 12 taksite kadar ödeme seçeneği mevcuttur. Implementasyon -Uyarlama- Özelleştirme ilk 1 ay ücretsiz. Sonra talep edilen değişikliklere göre 1000$ adam/ay fiyatından belirlenir. Süreyi uzatacak ek talepler ayrıca fiyatlanacaktır. Proje hemen teslim edilecektir. Talep edilecek modüle göre özelleştirmeler ürün kullanımı devam ederken 1 ay içerisinde tamamlanır. Tam süre modül ve istekler doğrultusunda baştan netleştirilir. Ödeme: Sözleşme sonrası sistem üzerinden, kullanıcı sayısına göre toplam 1 yıllık ücret. Yıllık lisans süresi proje teslimi ile başlar.

İletişim

0850 307 7387

[email protected]

İkonik Teknloji A.Ş.

S.Ü. Teknokent